Strony Internetowe

Chyba nie musimy Cię przekonywać do tego, że obecność firm w sieci jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądana. Strona www będzie pełnić rolę wirtualnej wizytówki Twojego biznesu, dzięki której potencjalni klienci będą mogli Cię wyszukać oraz zdobyć najważniejsze informacje na Twój temat. Przemyślana strona pomoże Ci zbudować wizerunek eksperta w branży oraz wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. Jeśli zamieścisz na niej strategiczne treści pisane pod SEO to będzie również świetną reklamą Twojego biznesu!


W go3.pl projektujemy strony internetowej, które:

  •  Są responsywne
  •  Cechuje je nowoczesny i funkcjonalny design
  •  Mają strategicznie zbudowany interfejs użytkownika, który pomoże zwiększyć Twoją sprzedaż

MASZ PYTANIA? 

NAPISZ.

info@go3.pl

Konsultacje

Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach wobec strony internetowej. Zadamy Ci również pytania na temat Twojej branży, aby w pełni dostosować nasz projekt do potrzeb Twoich klientów. Poprosimy Cię również o przekazanie nam strategicznych treści, które znajdą się na Twojej stronie www.

Projekt

Po wspólnym ustaleniu kierunku działań i treści, które znajdą się na Twojej stronie www przygotujemy dla Ciebie projekt. Zawsze zaczynamy od zaprojektowania strony głównej, a po jej akceptacji przechodzimy do przygotowania kolejnych podstron.

Wdrożenie

Ostatnim etapem jest wdrożenie i przesłanie efektów pracy na docelowy serwer. Witryna zostanie umieszczona na wysokiej jakości serwerze lub na wskazanym przez Ciebie hostingu. Po skonfigurowaniu Twojej strony www na serwerze przeprowadzimy dodatkowe testy dzięki którym sprawdzimy działanie każdego elementu oraz gotowość strony do zdobywania klientów.