Social Media

Obecność firmy w social mediach w ostatnich latach znacznie zyskała na ważności. Aktywne prowadzenie profili w SM i zamieszczanie wartościowych treści pomoże zdobyć klientów dla Twojego biznesu. Nie wiesz jak się za to zabrać? Zostaw to Specjalistom! Założymy dla Ciebie profil, będziemy go aktywnie prowadzić i monitorować jego wyniki. Media społecznościowe potrzebują aktualnego podejścia, dlatego jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy unikalne treści dopasowane do jego odbiorców.


Usługi:

  •  Audyt prowadzonych kanałów social media
  •  Prowadzenie profili w Social Mediach
  •  Tworzenie kampanii reklamowych – Facebook, Instagram i Google Ads

MASZ PYTANIA? 

NAPISZ.

info@go3.pl

Strategia

Wiemy, jak ważne jest opracowanie strategii działań, dlatego od tego zaczynamy naszą pracę. Badamy grupę docelową, określamy jej zainteresowania, problemy i potrzeby. Analizujemy również działania konkurencji. Dzięki temu możemy stworzyć skuteczne treści dla Twojej firmy w wybranych kanałach społecznościowych. Jeżeli prowadzisz już konto w mediach społecznościowych to współpracę rozpoczniemy od audytu Twojego profilu.

Działanie

Zaczniemy od przygotowania dla Ciebie treści i grafik, pasujących do identyfikacji wizualnej Twojej marki. Następnie stworzymy harmonogram publikacji postów dopasowany do aktywności Twoich potencjalnych klientów. Zadbamy również o komunikację z odbiorcami, odpowiemy na ich pytania i komentarze. Nasze działania mogą zostać zintensyfikowane poprzez poprowadzenie płatnych kampanii reklamowych. Po ustaleniu budżetu na reklamy stworzymy kampanie reklamowe, nastawione na realizację wyznaczonych przez Ciebie celów.

Analiza

Przygotujemy dla Ciebie miesięczne raporty, które będą podsumowaniem naszych działań. Dzięki temu będziesz widział efekty naszej pracy czarno na białym. Zobaczysz jak budowanie wizerunku na portalach społecznościowych wpływa na działalność Twojej firmy.