Aplikacje Mobilne

Popularność urządzeń mobilnych gwałtownie rośnie, a ludzie spędzają mnóstwo czasu na interakcji z aplikacjami mobilnymi na smartfonach i tabletach. Chcesz zamienić swój pomysł w aplikację? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi znakomici i dobrze wyszkoleni programiści przeprowadzą Cię przez każdy proces. Aplikacja mobilna to narzędzie, dzięki któremu życie staje się łatwiejsze i szybsze. 


Masz pomysł na aplikację? Skontaktuj się z nami, przekształcimy Twój pomysł w gotowy produkt!

MASZ PYTANIA? 

NAPISZ.

info@go3.pl

Konsultacje

Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoim pomyśle oraz oczekiwaniach związanych z aplikacją mobilną. Zadamy Ci również pytania na temat Twojej branży, aby w pełni dostosować nasz projekt do potrzeb Twoich klientów. Poprosimy Cię również o przekazanie nam strategicznych funkcjonalności, które znajdą się w Twojej aplikacji.

Projekt

Po wspólnym ustaleniu kierunku działań i funkcjonalności, które znajdą się w Twojej aplikacji, przygotujemy dla Ciebie projekt. Zajmiemy się tworzeniem wyglądu oraz tworzeniem kodu. Zawsze zaczynamy od zaprojektowania strony głównej, a po jej akceptacji przechodzimy do przygotowania kolejnych ekranów, konsultując z Tobą wszystkie kluczowe rzeczy, tak, żebyś był w pełni zadowolony z finalnego efektu. Ten etap zakończymy fazą testów, żeby mieć pewność, że wszystko działa jak powinno.

Wdrożenie

Ostatnim etapem jest wdrożenie i upublicznienie efektów pracy – gotowy produkt możemy umieścić w sklepach cyfrowych, to jest App Store i Google Play.