Sklep WooCommerce

Oprogramowanie to jest świetnym rozwiązaniem kiedy sprzedajemy 500-1000 produktów a ich zakup nie wymaga zaawansowanych mechanizmów związanych z wariantami, rozmiarami, dodatkami do produktów itp. Polecany dla branż multimedia, aplikacje, e-booki, książki, płyty, filmy, kosmetyki, sprzęt komputerowy.

WooCommerce opiera się na oprogramowaniu blogowym WordPress, czyli zaawansowanym narzędziu do budowy stron www i blogów. Wybór tego oprogramowania jest dobrą propozycją dla tych którzy rozpoczynają swoją działalność na rynku (relatywnie niskie koszty) i stawiają na rozwój w mediach społecznościowych jak np. Facebook, Instagram. WooCommerce doskonale nadaję się do budowania sklepy będących częścią większej strony www, dobrze współpracuje z wyszukiwarką Google a gama już napisanych integracji, wtyczek jest ogromna.

Jeżeli potrzebujesz budżetowego rozwiązania, aby sprzedawać niedużą liczbę produktów, bez rozbudowanej ilości wariantów, WooCommerce jest właśnie dla Ciebie.

img

Sklep WooCommerce

Zobacz jakie możliwości zyskujesz otwierając sklep oparty na WooCommerce.

img
Integracje

Łącz funkcje sklepowe z popularnymi systemami płatniczymi.

img
System dostaw

Kurierzy i zarządzanie systemem dostaw nigdy nie było takie proste.

img
Markieting

Reklamuj swój sklep przy użyciu linków i reklam GoogleAds

O WooCommerce słów kilka...

Co to jest WooCommerce?

WooCommmerce to plugin stosowany w e-commerce stworzony w celu prostej i szybkiej integracji z WordPress. Jego głównym zadaniem rozbudowanie strony opartej na WordPress w sklep internetowy. Wtyczka dostępna jest w polskiej wersji językowej, a sam sposób obsługi sprzedaży jest niezwykle prosty i intuicyjny.
W panelu WooCommerce możesz:
• wprowadzać produkty ich ceny i zdjęcia definiować ich opisy i parametry
• dodawać stany magazynowe definiować sposoby płatności i wysyłki


Więcej informacji o WooCommerce

Więcej informacji o WordPress

img

Podsumowanie

Jeżeli szukasz dobrego sklepu internetowego, chcesz to zrealizować szybko i w dobrej cenie warto rozważyć wdrożenie i dostosowanie systemu do Państwa systemu WordPress + WooCommerce w łącznej cenie 1399 zł netto. Platforma ta jest ciekawym i elastycznym rozwiązaniem do uruchomienia sklepu internetowego, które daje ogromne możliwości personalizacji. Ogromna dostępność wtyczek darmowych i płatnych powoduje, że jest on chętnie wybierany przez firmy, które chcą przenieść swoją sprzedaż do Internetu i prowadzić ją w szybki i nieskomplikowany sposób.

Dla osób posiadających umiejętności i czas oferujemy wersję za 1 zł netto - dostępne dla każdego posiadacza hostingu w Go3.pl

Jeśli potrzebujesz sklepu o zaawansowanych możliwościach, rozbudowanych funkcjach związanych z atrybutami, wariantami) dla większej liczby produktów polecamy PrestaShop.

img
OFERTA: WooCommerce

Skontaktujemy się z Tobą!