Import bazy danych

Importujemy bazę produktów, która jest dostarczoną przez Ciebie, hurtownie bądź innego dostawcę. W ten sposób, w krótkim czasie, jesteśmy w stanie dodać kilkaset, a nawet kilka tysięcy artykułów w kilka minut, co przekłada się na szybszy odbiór sklepu. Import najczęściej odbywa się z pliku CSV.

img

Podłączanie bramek płatności

Dodajemy do Twojego sklepu bramki płatności takie jak PayU bądź Tpay, które obsługują popularne przelewy typu BLIK, bądź transfery bankowe. Zapewniają one klientom bezpieczną i szybką metodę zapłaty, a same typy płatności są równie ważne co stworzenie samego produktu, bo to właśnie dzięki nim klient będzie bardziej chętny aby zaufać Twojemu sklepowi.

Wprowadzanie produktów

Wprowadzamy na stany sklepowe i magazynowe artykuły, które są w Twojej ofercie. Przy dodawaniu produktów dbamy o właściwe kategorie, tagi, a także warianty towarzyszące Twoim produktom. Zajmujemy się ustawieniem strony produktu, a także katalogu produktów.

img

Systemy spedytorskie

Podłączamy system zamówień jaki działa na sklepie pod znane firmy spedycyjne takie jak InPost. Dzięki temu proces tworzenia etykiety i nadawania paczki staje się częściowo zautomatyzowany, co znacznie przyspiesza sprzedaż na etapie wysyłki.

img
OFERTA: PAKIET 10 GODZIN

Skontaktujemy się z Tobą!