Kilka słów o nas

Go3.pl jest marką, która nieprzerwanie od 2001 roku świadczy usługi na rynku projektowania strony www (web design), hostingu sklepów internetowych (e-commerce).

Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach i tylko takie oferujemy.

Lojalność klienta jest czynnikiem decydującym o naszym istnieniu, dlatego dbamy o interes klienta, tak aby został z nami na wiele lat i mógł nas polecić swoim znajomym.

img

Go3.pl to...

Doskonałe projekty, a także oszczędność Twojego czasu!

img
Kompleksowe tworzenie stron i sklepów internetowych w zaledwie 3 dni!
img
Praktyczne rozwiązania, w których liczy się zwrot z inwestycji.
img
Najwyższa jakość usług hostingowych i najlepsze wsparcie.

Dlaczego wybrać Go3.pl?

Doświadczenie

Go3.pl rozpoczęła swoją działalność w 2001 r. Pracowaliśmy kilkoma tysiącami klientów a z oferowanych przez nas usług hostingowych korzysta blisko dwa tysiące klientów.

img

Lojalność

Cechą wyróżniającą Go3.pl jest lojalność klientów. Podczas gdy u firm konkurencyjnych klienci pozyskiwani są wysokimi nakładami na reklamę, aby rok później stracić ich nawet 40% u nas współczynnik ten (tzw. churn) zależnie od roku wynosił 4-8%.

Dążymy do ciągłego rozwoju, dlatego też nieustannie udoskonalamy swoje usługi. Naszymi Klientami są głównie firmy z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP), ale obsługujemy także duże firmy, takie jak Koncern Finansowo-Ubezpieczeniowy Generali S.A., l'Oreal (Vichy), Huta Stalowa Wola S.A., Delphia Yachts S.A., Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polskie Drogi i Mosty, HSW-Trading Sp. z o. o., Banki Spółdzielcze.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

img

Poznaj nas bliżej

img

Wojciech odpowiada za prowadzenie Go3.pl. W zakresie obowiązków Wojciecha leży zarządzanie spółką, decyzje ogólne dotyczące produktów, kierunków rozwoju, inwestycji.

Wojciech Orzechowski
Prezes zarządu
img

Sebastian odpowiada za obsługę klienta w zakresie technicznym, administrację serwerów, kont pocztowych, domen, certyfikatów bezpieczeństwa i innych zagadnień technicznych.

Sebastian Sawa
Dział techniczny
img

Monika odpowiada za obsługę klienta w zakresie dokumentów, zarządzanie umowami (zawieranie, rozwiązywanie, modyfikowanie) i fakturami, płatnościami a także reklamacje dotyczące powyższego obszaru kompetencji.

Monika Golik
Dział księgowości